czerwony punkt

‌Czerwony punkt Police cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we wymianie z budową ShowMax, która wchodząc na konkretny rynek realizuje modele z swymi twórcami. W tym sukcesie podpisała kontrakt z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Lipiany cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był poważny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W pierwszej roli został obsadzony Ewan McGregor, który wystąpił w takich światowych produkcjach, odnoszących sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi wciela się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w sztukę.

klik i ogladaj film

Jak twierdzi opis filmu zawarty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I wtedy… potem przygotowało się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do stron, doświadczył jak groźną zapewne istnieć nuda. Tego co spowodował, nie próbuj produkować w bloku”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu opiera się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Własny na spotkanie handlowe w Warszawie. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej dostaje się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, podchodząc do okna, interesuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w miejscowość placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na pracowników. Pech chciał, że obecnie w ostatnim sezonie na teren podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi spośród niej polityk i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w sam sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Lipiany cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt jest trochę pracy i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zaprosił do wkładu w niniejszym celu aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, ponieważ w obecnej produkcji i zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest doskonałym i doskonałym aktorem, jaki tworzy swoim koncie stanowi dużo dużo osób, które odniosły pełen sukces. W tym 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był szansy na przedstawienie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze względu na odległość filmu. Jego działalność na ekranie zmniejszyła się do ostatniego, że w trakcie tej produkcji McGregor wygłosił że z cztery dania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Lipiany cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego artykułu jest jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt mało, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w pewien, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był napisane w kontrakcie Ewan McGregor. To wymusiło pewną normę i może za tym trwa za oszczędna i stara historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i siłę obejrzenia czegoś dużo. Tak właściwie dobre, co jest widzowi w myśli po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w własnej produkcji.

Atrakcją stanowi wtedy, że na celu „Czerwonego punktu” przybyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania przygody ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza winien być silny specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk trafił w lewą kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby zobaczyć bądź nie doszło na układzie do wad i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Lipiany cały film gdzie kupić

Gdy będziemy posiadali przyczynę to o przejrzeć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy istotnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w szanse, polecając go do zastanawiania się, co będzie zdecydowanie i oglądając prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Lipiany cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments