Technologia HP Edgeline – połączenie zalet druku atramentowego i laserowego

Drukowanie Kamień Pomorski

Zachodniopomorskie

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez opracowanie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w obecnym dziale istniały parę lat, i ich produktem jest stworzenie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Moryń

Do podstawowych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, doskonała klasę druku, niskie koszty mebla i stosunkowo niewielki koszt druku jednej strony. Ze powodu na proces drukowania wymienia się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów istotną dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy okres eksploatacji tych składników. Technologia daje możliwość wydrukowania 2 mln części w stylu A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier potrafi się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na sekundę. Dzięki temu tempo wydruku ma do 12 zdjęć na chwilę (10 x 15 cm) i ok. 70 części w stylu A4 na chwilę. To naprawdę dobry efekt.
Konstrukcja głowicy

Głowica wykonana w technologii HP Edgeline jest wytworzona z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ jest aż 2112 dysz włożonych w porządku schodkowym. Tego typu rozwiązania są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w wielowarstwową strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest wyprodukowany z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami przygotowanymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W sukcesie, gdy sama z oddychaj będzie niesprawna, albo zatrzyma się i tusze nie będą mogły stanowić ściśle przez nią dozowane, zostaje zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co określony moment dysze są automatycznie oczyszczane także potrafią jeszcze sprawnie działać. To dodatkowa korzyść z artykułu widzenia serwisowania dania z początku niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została zaprojektowana z sprawą o drukowaniu zdjęć i profesjonalnych dokumentów. Profesjonalne tusze do HP Vivera zostały założone do drukowania na swobodnym papierze. Barwnik bardzo mocno schnie na papierze gwarantując wysokie nasycenie kolorów i gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po wykonaniu flamastra dodatkowo są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą od Technologia HP Edgeline

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments