Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Funkcja w Niemczech dla człowieka z Ukrainy z polskiej spółki na bazie VAN DER ELST VIZA

Praca

Czy pracownicy ukraińscy z Własny mają okazję legalnej książce w krajach Unii Europejskiej przez Polskę? Wiele jednostek zajmuje takie pytanie, że łatwiej jest ubiegać się o naszą wizę niż o wizę innego świata z Grupie Europejskiej.

Działalność w Niemczech dla pracownika z Ukrainy z polskiej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej drogi do Niemiec pracownika naszej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Zgodnie z wszą zasadą wiza do karierze w każdym kraju UE nie zapewnia możliwości książce w żadnej z nich. Oznacza to, że gdy otrzymasz polską wizę do działalności a nie będziesz grał w Polsce, będzie więc naruszeniem prawa. Tak dlatego, razem z naszą wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, ale taka wiza nie daje oddana do poważnego zajęcia w własnych krajach UE. Tak dlatego polskie prawo nie zezwala na przyjęcie w Niemczech w sensu uzyskania wizy roboczej do Polski. To świadczy, po otwarciu własnej wizy roboczej, powinieneś odbywać w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z jakiegoś państwa UE mają obowiązek delegować swoich gości do indywidualnych krajów w klubu z potrzebą produkcji. Należy mieć, że nie wszystkie kraje UE stosują tę rezolucję. Na przykład Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia pogodziły się z ułomnością i dały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej drogi do Niemiec pracownika naszej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej drogi do Niemiec pracownika naszej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Nasza firma, w jakiej wykonywa obywatel Ukrainy, zatrudnia pracownika na wycieczkę służbową (do lekturze / oferowania usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez naszą spółkę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Człowiek jest dostarczany do czynienia określonej książce w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na jaki potrafi zostać oddelegowany, nie może występować 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza zapewne żyć ciepła: – przez 180 dni (na podstawie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (uznanie na rzecz opublikowane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w punkcie odbycia podróży służbowej do Niemiec w biegu roku, będzie ważna jedynie 3 miesiące.

Głównym warunkiem takiej dróg jest porozumienie między naszą spółką i jednostką w Niemczech. Aby dokonać taką podróż służbową, człowiek musi uzyskać dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz złożyć wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Warszawie, które jest Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z wszystkiej Polski.

Aby osiągnąć dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest przymuszona do przedłożenia dokumentów, wśród których istotne są: danie na sztukę w Polsce, karta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa pomiędzy firmami polskimi oraz niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką firmą i kierowany pracownik również nowi.

Należy również zauważyć, że ambasada zastrzega sobie prawo do życzenia dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments