Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Poradnik

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w którym każdy konsument może korzystać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen oraz dostawcy hostingu w Polsce. Program dany jest zarówno dla kupujących indywidualnych, kiedy również instytucji dostarczających usługi powiązane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Osoby oraz instytucje biorące wkład w Katalogu Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz branych w Katalogu Partnerskim nagród mają gwarancja, iż ich użytkownicy czy znajomi będą wykorzystywać z najprawdziwszych usług hostingowych, i ich branży będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za wszą inną usługę, która zostanie nabyta z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od cen zamówionej usługi. W sukcesie, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan działa dużo i Przyjaciele zyskują prowizję w wysokości 50% od cen pierwszego przedłużenia usługi oraz 25% od wszystkiego kolejnego. Dodatkowo za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cen 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl dany jest dla wszystkich typów firmy, jak jeszcze osób jakie nie posiadają jeszcze usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można podawać zarówno do swoich, jak również do indywidualnych klientów. Bez sensu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za jakąś spośród nich przyznawane są punkty, jakie można zamienić na wartość czy na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy odpowiedzialni, że wielu mężczyzn od tradycyjna poleca usługi w nazwa.pl, a teraz zdecydowali się zrewanżować i nagrodzić ich zbyt lojalność wobec własnej marki. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najwyższe na targu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek okres bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady wkładu w Katalogu Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba bądź nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Mężczyzny jest zatem identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i wiedze na fakt naliczonych prowizji dostępne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Katalogu Partnerskim przelewane są w 24h na określone konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments