Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Biały Bór

Zachodniopomorskie

Biel to pewien z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie wolno się temu dziwić, zapewnia on doświadczenie sterylności, tak przecież potrzebnej w obecnym pomieszczeniu. Na jego korzyść przemawia również uniwersalność – z możliwością przystosujemy do niego meble łazienkowe w jakimś stylu.

Promocje na OBI Płoty

Natomiast nie mniej popularną myślą jest łączenie bieli z nowymi kolorami, oraz tymiż o wielkim nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeśli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, jak także te w mocnych kolorach. Należy jednakże pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na szybkie dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które dodatkowo ją ożywią.

Promocje na OBI Płoty

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Decydując się na biel powinien zwrócić uwagę na to, aby każde meble łazienkowe oraz urządzenia sanitarne były w ostatnim samym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Gdy natomiast obawiamy się monotonii, szczególnie w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą sprawą a dodatkowo niezwykle modną są płytki z przepisami 3D. Na tle białego koloru wdzięcznie cechuje się także naturalne drewno, które potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi momentami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Płoty

Oświetlenie w łazience

Łazienki zaopatrzone w bieli zawsze robią się trochę większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie więc, że światło wyraża się od białego koloru oraz bardziej rozświetla pomieszczenie. Stanowi toż dobra zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub małych pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą także zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne zaprezentuje się też duże lustro nad umywalką, które dodatkowo rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwala na ogromną kreatywność w doborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dobrze jest przejrzeć pełną gamę produktów dostępnych na ścianie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na wielki połysk będą jednocześnie odbijały światło, zawsze należy pamiętać, że zbyt dużo bieli sprawi, że pomieszczenie wyda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien cierpieć na racji to, że meble łazienkowe oraz dodatki są przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Płoty

0 0 votes
Dodaj ocenę